ALYILDIZ PLASTİK HAKKINDA

2000 yılında istanbulda kurulan firmamız bakır kablolarının geri dönüşümünden kaynaklanan mamülleri tekrar hammadeye dönüştürmek amacıyla plastik ve bakırını son teknoloji makine ekipmanları ve uzman kadrosu ile ayrıştırmıştır.

2014 yılından sonra plastik geri dönüşüm üzerine yoğunlaşmış olup, yoluna plastik üretim tesisi ile devam etmiştir. Son teknoloji makina ekipmanları ile piyasının arz ve isteğine göre plastik film,shrink, endüstiriyel çöp torbaları ve palet örtüsü üretmektedir.

Firmamız Tekirdağ-Çerkezköy/ Veliköy OSB bölgesinde 7000 m2 alan üzerinde 4071 m2 kapalı alana sahiptir. Sektöründe kaliteli üretim referansları ile sanayicilerimizin hizmetinde olmuştur ve olmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Firmamızın politikası; kalite, verimlilik, yüksek iletişim, iş ahlakı, sürekli gelişme, üreticilik, fikre saygı, dürüstlük olmuştur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla yurtiçi ve yurdışı müşteri portföyünü genişletmek, en uygun ürünü en ekonomik şartlarda üreterek, tasarrufu artırmak, çalışanlarına güvenli ve yüksek gelir temin etmek. Kalite ve kusursuz hizmetin ancak bilgi ve tecrübe ile mümkün olabileceğine inanan Alyıldız Metal Ve Plastik San Ve Tic Ltd Şti'nin üretimin her aşamasında profesyonel kadrolar ile ileri teknoloji ürünü makinelerle çalışmalarını sürdürmektedir.

ADRES

Veliköy Sanayi Bölgesi, Osman Uzun Cd.
No:17 Çerkezköy / Tekirdağ

TELEFON

+90 282 746 12 69
+90 282 746 12 70

E-POSTA & FAX

info@alyildiz.com.tr
+90 282 746 12 71

SOSYAL MEDYA